
Надбудова для столу MebelProff N-1, настільна полиця для книг, канцелярії
836 ₴
673,60 ₴
- В наявності
- Код: N-1
- +380 (99) 050-29-03Артур
Надставка для письмового столу - незамінна річ для людини, яка любить чистоту та порядок на робочому місці. Ви зможете скласти на неї всі блокноти та зошити наприкінці робочого дня. Надставка має відділення для великих журналів або книг, а також невисокі зручні ніші для зошитів та інших дрібних предметів. На верхніх ярусах можна розташувати елементи декору, горщик для квітів або пенал для канцелярії. Саму підставку можна поставити у вільний кут столу, де вона не заважатиме.
Матеріал виготовлення - ламіноване ДСП завтовшки 16 мм.
Надставка – повноцінний замінник настінної полиці. У той же час, це витончена стильна річ, яка підкреслить ваш унікальний смак та нестандартний підхід до оформлення робочого простору.
Габаритні розміри:
Ширина – 400 мм.
Глибина – 120 мм.
Висота – 420 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Тип | Підставка |
| Матеріал | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Колір |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 673,60 ₴










