-20%

Підставка під системний блок компʼютера
525 ₴
420 ₴
- В наявності
- Код: СБ-1
+380 (93) 639-44-36
Артем- +380 (99) 050-29-03Артур
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під системний блок до вашего компютерного стола.
Довжина 490мм
Висота загальна 132мм
Висота ролика 52мм
Ширина 250мм
ДСП 16мм
Пересувна, на роликах
Універсальна, підійде під любий системний блок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 132 мм |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Наявність підставки під системний блок | мобільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴






