Отзывы о компании IdealMebel
- Сергій К.
Комод сподобався, все як у описі. Складати було легко, матеріал доброї якості, кріплення із запасом.
Все супер, дякую! - Михайло П.
Був відгук що отвори не правильно ?
Чому не переробити нормально?
Хочу повернути товар з відшкодуванням доставки ! - Татьяна Н.
- Покупець
замовила комод, ціна рівна якості, бюджетний, гарний, хороший.
домовлялись про доставку, проте про нас забули, але нагадавши про себе отримала товар.
дякую за малогабаритне упакування та дешеву доставку. - Лейла К.
Всі деталі були на місці, без дефектів. Проте були проблеми із напрявляючими для шухляд в тумбу стола. Отвори від виробника були нанесені неправильно і, орієнтуючись на них, ми прикріпили їх надто близько, через що шухлядки не заходили повністю в тумбу. Прийшлось робити отвори самим в шафі і переносити шухляди. Самі направлячі доволі дешеві і через кілька таких маніпуляцій з них почали сипатись кульки... Якось поставили і наче поки їздять, але досвід не дуже приємний. Здається, раніше були інші направляючі і отвори були під них. Будь ласка, зверність на це увагу. Сам стіл гарний.
- Жанна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за гарний відгук!
- Комментарий продавца
- Марина Б.
- Яна Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ввічливий продавець, швидко зв'язався з приводу замовлення. Шкода, що довелося замовлення скасувати, шалена доставка через нову пошту (350 грн, продавець попередив).
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за гарний відгук!
- Комментарий продавца
- петр П.
- сергей б.

